0
Кошик порожній

ліцензія на аптеку
  Наша компанія надає кваліфіковану допомогу в гарантірованномполученііі ліцензії на аптеку в термін 15 днів по всій Україні!


Згідно законодавства України для відкриття аптеки необхідно отримати фармацевтичну ліцензію на аптеку.


"Ліцензія на аптеку" з нами - позитивне рішення з першого разу, без єдиної поїздки до Києва, мінімальний термін.Основні умови для отримання ліцензії на аптеку- наявність договору оренди або документа на право власності на аптеку,
- приміщення для аптеки повинно знаходитися в капітальній будівлі (не житловий фонд) тільки на першому поверсі і займати площу не менше 50 кв.м. (вимоги для міста, дляСМТ та сел - менше)
- ліцензія на аптеку видається за умови, що на юр. особу / ФОП офіційно працевлаштований провізор, у якого досвід роботи не менше 2-х років і має курси провізора-організатора;
- на момент приходу держінспектора з обласної Держлікслужби, аптека вже повинна бути обставлена ​​меблями та іншим обладнання. 
- вимоги для отримання ліцензії на аптеку в сільській місцевості спрощені,

- ліцензія на аптеку в Україні надається безстроково.Терміни отримання фармацевтичної ліцензії на аптеку


15  днів


Вартість ліцензія для аптеки 5 800 - 6 500 грн.
Ціна залежить від терміну. 
Ліцензія на аптечний пункт.


Передоплата - всього лише 50%, решта 50% - при отриманні позитивного рішення від  держлікслужби. Укладається офіційний договір на надання представницьких послуг.
У вартість не включено витрати на оплату держмита. Держмито становить суму в розмірі одного прожиткового мінімуму.Отримати безкоштовну консультацію або заказати ліцензію можно по тел.


   067-315-94-45

   066-570-35-77


Чим ми кращі за інших?
1. Ми беремо лише 50% передоплати від ціни ліцензії на аптеку.
2. Нашим експертом є не просто людина, яка знає, де поставити потрібну галочку і куди віднести документи, а кваліфікований юрист з досвідом відкриття фармацевтичних ліцензій 12 років, який знає всі тонкощі в правовому полі України.
3. У нас на сайті є реальні відгуки аптек із зазначенням конкретної інформації про аптеку (населений пункт, назва аптеки, ім'я та посаду залишив відгук)


Необхідні документи для отримання ліцензії на аптеку
(Всі документи надаються у вигляді копій в електронному вигляді)- Виписка з Єдиного держреєстру або Свідоцтво про реєстрацію ФОП.
- Накази на зав. аптеки та Уповноваженому особу
- Трудовий договір на зав. аптеку 
- Договір оренди або свідоцтво про право власності
- Сертифікати для зав. аптеки за спеціальностями «Організація і управління фармацією» і «Загальна фармація»
- та іншеЧи необхідно присутність замовника при подачі документів на фармліцензію?


Ні, для отримання фармацевтичної ліцензія на аптеку присутність Замовника чи його представника не потрібно. 
Стаття: Самостійне отримання ліцензії для аптеки. Чи виправдане ???


 
 Ліцензія на аптеку є одним з найбільш важливих аспектів. Чи можливо самому отримати ліцензію або коштувати відразу вдатися до експертів цієї галузі?
 


Етапи отримання ліцензії для аптеки
 

- У Київську Держлікслужби України подаються правильно оформлені документи
- На аптеку приїжджає інспектор з обласного центру і робить перевірку
- При відсутності порушень протягом тижня ви отримуєте позитивне рішення, яке можна побачити на офіційному сайті Держлікслужби


 
Якщо ви отримали відмову!


 
Якщо після інспекторной перевірки у вас виявили помилки і ви отримуєте відмову - ви маєте право на перепадачу через 2 тижні або через 3 місяці, в залежності від рішення Київської Держлікслужби.
  Якщо ваше приміщення знаходиться в оренді - можна втратити чималу суму. Тому варто задуматися відразу звернутися за допомогою до фахівців нашої компанії.


  Найскладніше - це правильне заповнення аптечної відомості та заяви на отримання ліцензії на аптеку. Для правильного заповнення потрібно знати безліч тонкощів, які, як правило, не відомі людині, який відкриває одну ліцензію в "п'ять років". Якщо ви поставите хоча б одну галочку не там, де треба, то отримаєте відмову. "Встановіть галочку не там, де треба" - це не перебільшення!


  Другий момент - транспортні витрати. Вам необхідно як мінімум два рази се'здіть до Києва на подачу документів і на отримання ліцензії. Благо якщо ви живете в Києві або в його околицях. Найчастіше документи не проходять з першого разу, виявляються неточності, і документи доводиться подавати два, а то і три рази. Це в свою чергу збільшує витрати, а якщо до всього цього у вас приміщення в оренду - ви переплачуєте не малі гроші за простій приміщення.
 
 Ті, кому потрібна фармацевтична ліцензія, шлях один -  організація, яка знає всі тонкощі в отриманні ліцензії для аптеки.


 
Епілог: самому чи звернутися до фахівців?


Важливо запитати себе: чи варто самостоятеьное отримання ліцензії витраченого часу, сил і, можливо, додаткових витрат на оренду ??? Відповідь  очевидна!
"Кожен повинен займатися тим, у чому він професіонал!"


джерело - Ліцензія на аптеку

ліцензія на аптеку
ліцензія на аптеку
ліцензія на аптеку