0
Кошик порожній

Чи можна отримати ліцензію на аптеку самому? "За" і "проти".

  Ліцензія на аптеку є одним з найбільш важливих аспектів. Чи можливо самому отримати ліцензію або коштувати відразу вдатися до експертів цієї галузі?
 


Етапи отримання ліцензії для аптеки


 
У Київську Держлікслужби України подаються правильно оформлені документи
На аптеку приїжджає інспектор з обласного центру і робить перевірку
При відсутності порушень протягом тижня ви отримуєте позитивне рішення, яке можна побачити на офіційному сайті Держлікслужби
 


Якщо ви отримали відмову!


 
Якщо після інспекторной перевірки у вас виявили помилки і ви отримуєте відмову - ви маєте право на перепадачу через 2 тижні або через 3 місяці, в залежності від рішення Київської Держлікслужби.
  Якщо ваше приміщення знаходиться в оренді - можна втратити чималу суму. Тому варто задуматися відразу звернутися за допомогою до фахівців Експерт-Фарм.
 
  Найскладніше - це правильне заповнення аптечної відомості та інших документів. Для правильного заповнення потрібно знати безліч тонкощів, які, як правило, не відомі людині, який відкриває одну ліцензію в "п'ять років". Якщо ви поставите хоча б одну галочку не там, де треба, то отримаєте відмову. "Встановіть галочку не там, де треба" - це не перебільшення!
 
  Другий момент - транспортні витрати. Вам необхідно як мінімум два рази се'здіть до Києва на подачу документів і на отримання ліцензії. Благо якщо ви живете в Києві або в його околицях. Найчастіше документи не проходять з першого разу, виявляються неточності, і документи доводиться подавати два, а то і три рази. Це в свою чергу збільшує витрати, а якщо до всього цього у вас приміщення в оренду - ви переплачуєте не малі гроші за простій приміщення.
 
 Ті, кому потрібна фармацевтична ліцензія, шлях один - спеціалізується організація, яка знає всі тонкощі в отриманні ліцензії для аптеки.
 


Епілог: самому чи звернутися до фахівців?


 
Важливо запитати себе: чи варто самостоятеьное отримання ліцензії витраченого часу, сил і, можливо, додаткових витрат на оренду ??? Відповідь найчастіше очевидний!


"Кожен повинен займатися тим, у чому він експерт!"