0
Кошик порожній

Корисні статті

Підписатися на RSS

Чи можна отримати ліцензію на аптеку самому? "За" і "проти".

  Ліцензія на аптеку є одним з найбільш важливих аспектів. Чи можливо самому отримати ліцензію або коштувати відразу вдатися до експертів цієї галузі?
 


Етапи отримання ліцензії для аптеки


 
У Київську Держлікслужби України подаються правильно оформлені документи
На аптеку приїжджає інспектор з обласного центру і робить перевірку
При відсутності порушень протягом тижня ви отримуєте позитивне рішення, яке можна побачити на офіційному сайті Держлікслужби
 


Якщо ви отримали відмову!


 
Якщо після інспекторной перевірки у вас виявили помилки і ви отримуєте відмову - ви маєте право на перепадачу через 2 тижні або через 3 місяці, в залежності від рішення Київської Держлікслужби.
  Якщо ваше приміщення знаходиться в оренді - можна втратити чималу суму. Тому варто задуматися відразу звернутися за допомогою до фахівців Експерт-Фарм.
 
  Найскладніше - це правильне заповнення аптечної відомості та інших документів. Для правильного заповнення потрібно знати безліч тонкощів, які, як правило, не відомі людині, який відкриває одну ліцензію в "п'ять років". Якщо ви поставите хоча б одну галочку не там, де треба, то отримаєте відмову. "Встановіть галочку не там, де треба" - це не перебільшення!
 
  Другий момент - транспортні витрати. Вам необхідно як мінімум два рази се'здіть до Києва на подачу документів і на отримання ліцензії. Благо якщо ви живете в Києві або в його околицях. Найчастіше документи не проходять з першого разу, виявляються неточності, і документи доводиться подавати два, а то і три рази. Це в свою чергу збільшує витрати, а якщо до всього цього у вас приміщення в оренду - ви переплачуєте не малі гроші за простій приміщення.
 
 Ті, кому потрібна фармацевтична ліцензія, шлях один - спеціалізується організація, яка знає всі тонкощі в отриманні ліцензії для аптеки.
 


Епілог: самому чи звернутися до фахівців?


 
Важливо запитати себе: чи варто самостоятеьное отримання ліцензії витраченого часу, сил і, можливо, додаткових витрат на оренду ??? Відповідь найчастіше очевидний!


"Кожен повинен займатися тим, у чому він експерт!"

Чи варто автоматизувати "одиночну" аптеку?

  Продаж ліків - одна з галузей, яка найбільше потребує автоматизації бізнес-процесів. Чому саме фармбізнес? Це пов'язано зі специфікою продажів: аптеки мають дуже великий асортимент медикаментів, як правило їх від 5 000 до 20 000 позицій; Сама специфіка фармацевтичної галузі просто змушує ставити облікові програми для аптек. Без них дуже сильно знизиться рентабельність підприємства, буде допускатися набагато більше помилок і без облікової програми для аптеки - це рутинна праця.
 
Підсумок: кожен підприємець, який думає відкривати аптеку, повинен відразу задуматися про автоматизації аптеки. А ті хто вже мають працюючий бізнес, повинні СЕРЙОЗНО задуматися про впровадження ефективного програмного забезпечення для аптеки! З автоматизацією навіть невеликої мережі (від 3-х аптек і вище), все зрозуміло - автоматизація вкрай необхідна. Чи варто автоматизувати аптеку, яка є єдиною?
 

 


 Автоматизація "одиночної" аптеки, наскільки виправдано?


 
  Можна і не автоматизувати аптеку (одиночну), але в такому випадку вам буде складно конкурувати з титанами фармринку. Якщо ви хочете успішний аптечний бізнес і ви хочете розвиватися, вам в результаті доведеться автоматизувати аптеку. Це майже неминуче.
 
  Ви можете заощадити на автоматизації аптеки, але втратити надалі. Тому, якщо ви обмежені в засобах, то автоматизуйте аптеку пізніше, коли трохи "підрозкрутити".
 
 


Вигоди автоматизації аптек
 


 
1. Статистичне збільшення товарообігу на 15-20%
 
2. Оптимізація товарних запасів і Вивільнення оборотних коштів - автоматизація аптеки дає можливість обслуговувати більше покупців, за рахунок того що первостольник отримує повну картину по необхідному препарату, а саме наявність, кількість, ціну, групову приналежність препарату, можливі альтернативні варіанти фармазамени і т. Д . - програма для аптеки в рази знижує кількість відмов, т. к. який би не був грамотний і досвідчений фахівець, він все одно не в стан встежити за рухом кількох тисяч позицій наявних в а теки і своєчасно заповнювати НЕОБХІДНІ кількості і підтримувати правильний асортимент - Ви отримуєте можливість ввести діскотние карти для Вашого підприємство, що значно збільшить кількість постійних клієнтів і человекопоток вцілому.


   Оптимізація товарних запасів і вивільнення оборотних коштів - Оптимізація товарного запасу - одна з найважливіших складових роздрібного бізнесу. При величезному асортименті аптек, при великій кількості найменувань (і аналогів) товарів - грамотне управління запасами стає особливо складним. А якщо мова йде про роботу «вручну» - практично нездійсненним. Програма для аптеки дає можливість аналізу асортименту в будь-якому розрізі: по групам, по оборотності, за рівнем попиту, за швидкістю оборотності - все це дозволяє сформувати оптимальний товарний запас. Тим самим ви знижуєте ризики заморожування ресурсів в товарах і вивільняє кошти на розвиток аптеки.
 
 


Висновок


 
"Чи не" автоматизація аптеки виправдана тільки в одному випадку - якщо ви обмежені в ресурсах. Якщо ви хочете мати успішний, процвітаючий бізнес, вам необхідно автоматизувати навіть "одиночну" аптеку, може не відразу, але це бажано зробити.